Het bestuur

Bestuur van de Stichting Jeugdvakantieweek bestaat uit:

  • Naam
  • Annemiek Peijnenburg
  • Susanne Welvaarts
  • Roos Visser
  • Haico Peijnenburg

  • Paul de Wit
  • Marleen van Gerven
  • Jelle van Helvoort
  • Maarten van Unen
  • Functie
  • Voorzitter
  • Secretaris
  • Penningmeester
  • Bestuurslid
  • Bestuurslid
  • Bestuurslid
  • Bestuurslid
  • Bestuurslid
  • E-mail
  • annemiek@jvwliempde.nl
  • suus@jvwliempde.nl
  • roos@jvwliempde.nl
  • haico@jvwliempde.nl
  • paul@jvwliempde.nl
  • marleen@jvwliempde.nl
  • jelle@jvwliempde.nl
  • maarten@jvwliempde.nl

Jeugdbestuur

Er is een jeugdbestuur (kinderen van (oud)bestuursleden), dat helpt bij een aantal onderdelen in het programma. Het jeugdbestuur bestaat uit:

  • Abel Jeurissen
  • Anouk v/d Brand
  • Dieuwke Scheutjens
  • Gijs de Wit
  • Isabella Schuurmans
  • Pim de Wit
  • Sterre v/d Brand
  • Tijn Swinkels
  • Tom Scheutjens